Mirësevini në 2G Company

Mirësevini në 2G Company

Kompani për distribucion produktesh kozmetike

Ne tregtojmë me shumicë produkte për sallonet e bukurisë, marketet dhe të gjitha bizneset që operojnë në fushën e kozmetikës.

Mësoni më shumë rreth nesh

Kozmetikë

Rreth 140000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi.

More Info

Parukiere

Ofrojmë produkte për parukieret. Produkte me porosi dhe furnizim me shumicë për të gjitha parukieret në vend. Cmime dhe cilësi e lartë për cdo produkt.

More Info

Berberë

Një berber është një person, profesioni i të cilit ka të bëjë kryesisht me prerjen, veshjen, dhëndrin, stilin dhe rruajtjen e flokëve të burrave dhe djemve.

More Info

Masazhe

Masazhi është manipulimi i indeve të buta në trup. Teknikat e masazhit zakonisht aplikohen me duar, gishta, bërryla, gjunjë, parakrah, këmbë ose me një pajisje. Qëllimi i masazhit është përgjithësisht për trajtimin e stresit të trupit ose dhimbjes.

More Info

Trajtime Trupi 2G

Eshtë një trajtim kozmetik i bukurisë për thonjtë e thonjve dhe duart e kryera në shtëpi ose në një sallon thonjsh.

More Info

Produkte Flokesh 2G

Produkte të ndryshme për flokë të të gjitha llojeve. Produkte të testuara dermatoligjikisht dhe të cerfifikuara në Europë.

More Info

Më shumë informacion rreth nesh

Pyetje dhe përgjigjet më të shpeshta

2G importon apo dhe krijon pajisjet?

2G është kompani eksluzive qe importon në tregun shqiptar produktet më të mira italiane.

Pasi të bëhem bashkëpunëtor me ju a kam benefite të tjera perveç çmimit?

Patjeter, duke u bërë bashkëpunëtori ynë ju përfitoni oferta të vazhdueshme mbi të gjitha produktet dhe shërbimet tona.

Si mund të kontaktoj me ju?

Ju mund të na vizitoni ne zyrat tona në Durrës, pranë stacionit të trenit tek Karburant Kastrati. Por edhe duke na derguar nje email ne info@2gcompany.al

Çfarë produktesh tregtoni?

Produkte kozmetike, produkte per trupin dhe floket. Pajisje per sallonet e bukurise dhe berberanet se bashku me te gjitha produktet shoqeruese te ketyre pajisjeve.

A mund te marr mallra me shumice tek ju?

Normalisht qe po, ju mund te blini mallra me shumice tek ne duke u bere pjese e listes se bashkepunetore. Te gjithe keta te fundit marrin nje cmim me te lire se klientet e thjeshte.

Produket qe ju tregtoni a kane garanci?

Patjeter, te gjitha produktet tona importohen nga Italia dhe jane te gjitha te licensuara.

Pyetjet tuaja janë të qarta?

Atëherë ju ftojmë të lini një takim me ne

Lini një takim

Njoftimet tona

There are no posts

Stafi ynë